Hakkımızda

1970'den beri Taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız; evden eve taşımacılık, Ofisten eve taşımacılık, Şehiriçi taşımacılık, Şehirlerarası taşımacılık, Fuar taşımacılığı, Ambalajlama, Depolama, Monte ve De-monte hizmetleri verek sektör lideri firmalar arasındadır. Konusunda uzman kadrosu ile kaliteli işçilik ortaya çıkartarak taşınan tüm ürünleri hasara karşı sigortalamaktadır, bu sayede özenli ve prensipli çalışma şeklininde garantisini müşterilerine vermektedir.

Taşımacılık alanında müşteri memnuniyetini ve uygun fiyat ilkesini prensip edinmiş firmamız hertürlü taşınma ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Taşımasını yaptığımız tüm ürünleri paketleyerek isterseniz depomuzda sizin belirlediğiniz tarihe kadar garantili olarak muhafaza edebiliyoruz. Sizde profesyonel çözüm arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

İstanbulda evden eve nakliyat hizmetimizde sizlere eşyalarınızın tamamen güvenli ve özenli şekilde taşınması hizmetini sunuyoruz. Beyaz eşyalar, mobilyalar, oturma grupları, piyano ve diğer farklı türden ev eşyalarınızın güvenli ve en ufak  zarar görmeden evden eve taşınması hizmetini sizlere alanında deneyimli ekip ile sunuyoruz. > Devamını Oku

İletişim

  info@kasikcioglunakliyat.com

   444 4 702

 

Bizi Takip Edin