Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, konusunda profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızın alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan sürece kadar taşımanın her aşamasında sizlere destek vermekteyiz.

Devamını Oku..

Parça Ev Eşyası Taşımacılığı

Parça halde bulunan tüm ev eşyalarınızı paketleyip tek bir yerde toplamak istiyorsanız firmamız bu konuda sizlere profesyonel destek vermektedir. Eşyarınızın sayısına bakılmaksızın firmamız sizlere profesyonel destek vermektedir.

Devamını Oku..

Ofis Taşımacılığı

Bu hizmet büyük özen gerektiren bir taşıma hizmetidir. Ofis taşımacılığı gerçekleştirilirken ofisteki tüm ürünlerin dikkatlice zarar görmeden paketlenmesi ve taşınması konusunda firmamız size profesyonel olarak destek verir.

Devamını Oku..

Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama, hizmeti sayesinde, eski veya yeni olmasına rağmen, kullanmadığınız ve atmaktan çekindiğiniz bütün eşyalarınızı depolarımızda zarar görmeden muhafaza edebilmesi konusunda sizlere destek veririz.

Devamını Oku..

Uzman Kadro

Hemen uzman kadromuzdan destek alarak sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz...

Geniş Araç Filosu

Hemen geniş araç filomuzdan faydalanarak sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz...

Profesyonel Paketleme

Hemen profesyonel paketleme hizmetimizle sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz...

Neler Yapıyoruz !

Kaşıkçıoğlu Nakliyat

İstanbulda evden eve nakliyat hizmetimizde sizlere eşyalarınızın tamamen güvenli ve özenli bir şekilde taşınması hizmetini sunuyoruz.

Beyaz eşyalar, mobilyalar, oturma grupları, piyano ve diğer farklı türden ev eşyalarınızın güvenli ve en ufak bir şekilde zarar görmeden evden eve taşınması hizmetini sizlere alanında deneyimli bir ekip ile sunuyoruz.

Tepeden tırnağa tüm ürünlerinizi paketliyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

İstanbulda evden eve nakliyat hizmetimizde sizlere eşyalarınızın tamamen güvenli ve özenli şekilde taşınması hizmetini sunuyoruz. Beyaz eşyalar, mobilyalar, oturma grupları, piyano ve diğer farklı türden ev eşyalarınızın güvenli ve en ufak  zarar görmeden evden eve taşınması hizmetini sizlere alanında deneyimli ekip ile sunuyoruz. > Devamını Oku

İletişim

  info@kasikcioglunakliyat.com

   444 4 702

 

Bizi Takip Edin